zadáno

Prodej domu Hostašovice

nemovitost
makler
Claris realitní kancelář s.r.o.
Monika Obert Morysová
+420 775 696 184

Č.zakázky: KOPRD72112MOMO
Lokalita: Hostašovice
Město: Hostašovice
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Plocha: 100 m2
Užitná plocha: 128 m2
Zastavěná plocha: 128 m2
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 1430 m2
Energetická náročnost:G

Nabízíme rodinný domek na exkluzivním místě u lesa v obci Hostašovice. Dům je dispozičně řešen jako menší 4+kk s terasou a velkým pozemkem 1430 m2. Dům je kolaudován v roce 2007, je napojen na elektřinu, voda a kanalizace obecní, dům má elektrické podlahové vytápění a využívá další zdroj vytápění krbovými kamny. Dům je jednopodlažní vstupem ze zádveří se dostaneme do chodby ze které jsou samostatné vstupy do obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou s východem na zahradu, do 2 pokojů, komory, koupelny a WC, na jeden z pokojů navazuje místnost která je vhodná na menší pokoj nebo šatnu. Je možné dům rozšířit nebo přistavět garáž (základová deska je připravena). Dům je umístěn na klidném místě u lesa na okraji obce, atmosféru domu dokresluje příjemná zahrada osázená okrasnými keři a dřevinami, tuto krásu může majitel pozorovat z terasy domu. Zahrada je oplocena, vjezd je branou, u domu je bazén. Podlahy jsou v chodbě, zádveří, koupelně a WC - dlažba, v pokojích jsou plovoucí podlahy, okna - dřevěná dvoukomorová eurookna. Dům je připraven k okamžitému užívání bez dalších výrazných investic, jsou zde drobné oděrky na některých místech od domácích mazlíčků.
Dům je v blízkosti přírody v podhůří Beskyd. V okolí je mnoho možností k trávení volného času – turistické a cyklotrasy, v blízkosti vodní nádrž. Skvělá poloha pro klienty, kteří preferují klid.
V blízkosti domu je autobusová a vlaková zastávka je cca 10 min pěší chůze. V obci škola, školka a občanská vybavenost. Skvělá poloha s dostupností do okolních měst Ostrava, Nový Jičín. PENB se připravuje, zatím uvádíme PENB-G.
Cena v RK
včetně provize RK
Může Vás také zajímat
nemovitost
Prodej bytového domu v Suchdole nad Odrou
8 000 000 Kč
nemovitost
Prodej rodinného domu Veřovice
5 800 000 Kč
nemovitost
Prodej domu v Suchdole nad Odrou
8 000 000 Kč
nemovitost
Prodej rodinného domu v Kamence u Oder
0 Kč