novinka

Prodej rodinného domu Býchory

nemovitost
makler
Claris realitní kancelář s.r.o.
Bc. Petr Sagan
+420 775 696 174

Č.zakázky: NJIRD42335PESA
Lokalita: Býchory
Město: Býchory
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Plocha: -
Užitná plocha: 88 m2
Zastavěná plocha: 107 m2
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 949 m2
Energetická náročnost:C

Nabízíme k prodeji rodinný dům s dispozicí 4+kk v Býchorech. Zastavěná plocha bungalovu činí 107 m2. Zděný dům, s použitím systému Ytong, byl kolaudován v roce 2014. Užitná plocha domu 88m2 skýtá dostatečný prostor pro vícečlennou rodinu. Předností domu je spojení obývacího pokoje s kuchyní, plynule navazující na terasu na jižní straně domu. Z ložnice lze projít na druhou terasu orientovanou na severní stranu. Z ložnice vedou dveře do dalšího pokoje, momentálně využívaného jako šatna. Na podlahách je vinylová podlaha, okna jsou plastová dvojskla. V šikmině půdy je pochozí prostor s přístupem ve stropě chodby. Půda je vhodná k uskladnění sezónních věcí. Součástí moderní kuchyně s linkou ve tvaru U je nerezový dřez, myčka na nádobí, elektrická trouba a indukční varná deska.
Dostatečně prostorná koupelna s podlahovým elektrickým vytápěním, včetně infrasauny pro 2 osoby, je připravena k případné instalaci dalšího umyvadla. Dům je vytápěn elektrickým kotlem, k ohřevu TUV je využíván elektrický bojler, vše umístěno v technické místnosti. V obývacím pokoji jsou nainstalována krbová kamna pro navození příjemné atmosféry.
Zdrojem vody pro zahradu je 23 m hluboká vrtaná studna (čištěná v květnu 2021). Přívod pitné vody do domu je z obecního vodovodu (realizace přípojky pitné vody bude provedena v nejbližších dnech). Odpad je nyní sveden do odpadní jímky (v nejbližších dnech dojde k napojení na obecní kanalizaci). Dešťová voda svedena do vsakovací jímky. Vodovodní přípojka i odpadní kanalizace bude vybudována ještě před prodejem domu a je již součástí kupní ceny. Součástí prodeje je i zahradní domek. Na dům navazuje udržovaná zahrada s výměrou cca 950m2.Obec Býchory je vzdálena jen 8 km od Kolína a od nájezdu na D11 směr Praha, Hradec Králové. Dostupnost služeb včetně školy přímo v obci, případně v Kolíně nebo v novém retail parku Ovčáry. Býchory lemují lesy, které se pyšní titulem „houbařský ráj“. Z Býchor vyjíždí do Kolína víkendová úzkorozchodná parní železnice, obnovená Kolínská řepařská drážka, která je oblíbenou atrakcí pro děti. Okolí nabízí krásné výlety na kole či pěší turistiku. Obcí vede naučná stezka a cyklotrasy. Výhodou bohatý spolkový život v obci, dobrovolní hasiči, TJ Sokol a Býchorský babinec, který pořádá různorodé aktivity pro děti a dospělé v obci. Do lázeňského města Poděbrady je to 22 km. Doporučujeme prohlídku.
7 200 000 Kč
včetně provize a právního servisu
Může Vás také zajímat
nemovitost
Prodej poloviny dvojdomku 4+1 Závišice
5 150 000 Kč
nemovitost
ideální podíl 1/2 na rodinném domě 2+1, Bavorov
379 000 Kč
nemovitost
Novostavba domu Kopřivnice 6+kk, ul. Horní
6 400 000 Kč
nemovitost
Prodej domu Rychaltice
4 800 000 Kč