novinka

Pronájem bytu 3+1, Nový Jičín, Dlouhá

nemovitost
makler
Claris realitní kancelář s.r.o.
Renata Hrůzová
+420 775 696 173

Č.zakázky: NJIBD43217REHR
Lokalita: Nový Jičín-Dolní Předměstí
Město: Nový Jičín
Typ objektu: Byty
Druh: 3+1
Počet podlaží: 8
Podlaží: 5
Plocha: -
Užitná plocha: 80 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: 80 m2
Plocha pozemku: -
Energetická náročnost:C

Nabízíme pronájem bytu, který Vás zaujme hned na první pohled. Jednak svoji prostorností - byt má podlahovou plochu cca 80m2 a nabízí tak dvě plnohodnotné ložnice (žádné komůrky, kam sotva dáte postel), prostorný obývací pokoj s balkonem, kuchyň s jídelním koutem a prostornou, světlou chodbu, kam se Vám v případě potřeby určitě vleze ještě velká šatní skříň. Za druhé vzhledem, kdy byt je z větší části po rekonstrukci a působí velmi světle a elegantně. Část stávajícího vybavení bude v bytě ponechána (sedačka, skříň, stůl, postel). Kuchyňská linka je včetně myčky. A konečně za třetí, samozřejmě lokalitou, protože ulice Dlouhá je jedna z nejžádanějších lokalit Nového Jičína a nabízí v blízkosti školku, školu, autobusovou zastávku u domu, do centra pohodlně dojdete za pár minut a navíc za domem už je jen pole a zeleň (z balkonu tedy nekoukáte do sídliště).
Cena je uvedena vč. záloh na energie pro jednu osobu (při více osobách se bude zvyšovat), bez elektřiny a internetu. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů a jeden nájem se hradí jako poplatek pro RK. K dispozici je byt od srpna.
Byt je nekuřácký. Upozorňuji, že majitel upřednostní zájemce bez domácích mazlíčku a dále si vyhrazuje právo vybrat zájemce dle svého uvážení
14 300 Kč/měsíc
+ elektřina
Může Vás také zajímat
nemovitost
Pronájem bytu 3+1, Nový Jičín ul. Dlouhá
11 500 Kč/měsíc
nemovitost
Pronájem bytu 3+kk, Šenov u Nového Jičína
11 000 Kč/měsíc
nemovitost
Pronájem bytu 3+1 Nový Jičín, ul. Jičínská
15 000 Kč/měsíc
nemovitost
Pronájem bytu 3+kk, Nový Jičín, ul. Tyršova
11 870 Kč/měsíc