Cookies management by TermsFeed Generator

Infolinka: +420 775 696 171

Byt 2+1, v dr.. vl. Ostrava - Poruba, ul. Reslova

BYTY - PRODEJ NJIBD43233SAWI

Ostrava

1 990 000 Kč

Cena je indikativní.

DOMLUVTE SI PROHLÍDKU
Byt 2+1, v dr.. vl. Ostrava - Poruba, ul. Reslova - titulní obrázek

Popis nemovitosti

Nabízím prostorný byt 2+1 v Ostravě – Porubě na Resslové ulici. Dům, ve kterém se byt nachází, je zateplený, má plastová okna a každá bytová jednotka má prostorný zasklený balkón. Díky revitalizacím tak dům i přes svůj věk stále drží krok s potřebami moderního bydlení. Posledními úpravami, kterými dům prošel, bylo vybudování bezbariérového přístupu ze zadní části domu a celková výměna výtahu za inovativní a velmi elegantní typ.
Samotný byt zůstal až na novější elektrické rozvody převážně v původním stavu. V místnostech jsou na zemi parkety, ale v kuchyni a předsíni PVC. Jádro bytu je umakartové a kuchyňská linka, koupelna i WC už také něco pamatují. Toto vše však poskytuje jedinečnou příležitost realizovat zde své nápady a představy. Můžete se nechat inspirovat virtuálními fotografiemi anebo nechat své fantazii volný průchod.
Díky orientaci oken na dvě světové strany a umístění bytu v nejvyšším patře máte možnost sledovat dění v okolí jako na dlani. Na Hlavní třídu s veškerou občanskou vybaveností a dostupností veřejné dopravy je to jen pár kroků a velkým benefitem je nedaleká fakultní nemocnice a technická univerzita VŠB. Máte-li rádi přírodu, můžete se vydat směrem na severozápad do lesů. Můžete si vybrat mezi vlastním pohonem nebo kombinací veřejné dopravy a příjemné pěší procházky.
A jak je to s financováním? Měsíční náklady bez záloh na elektřinu, plyn a internet vycházejí přibližně na 4.900,-Kč/měsíc/osobu. A pokud byste si trochu lámali hlavu, jak zafinancovat převod družstevního podílu, ráda pomohu najít optimální řešení s příznivou úrokovou sazbou. Tento byt je skvělou investicí do vlastního moderního a útulného domova. PENB – C.

PENB: C

Podrobné informace

Č.zakázky: NJIBD43233SAWI
Lokalita: Poruba
Město: Ostrava
Typ objektu: Byty
Druh: 2+1
Počet podlaží: 6
Podlaží: 6
Lodžie: ano
Výtah: ano
Bezbariérový přístup: ano
Obytná plocha: 57 m2
Užitná plocha: 57 m2
Byt 2+1, v dr.. vl. Ostrava - Poruba, ul. Reslova - obrázek č.1 Byt 2+1, v dr.. vl. Ostrava - Poruba, ul. Reslova - obrázek č.2 Byt 2+1, v dr.. vl. Ostrava - Poruba, ul. Reslova - obrázek č.3 Byt 2+1, v dr.. vl. Ostrava - Poruba, ul. Reslova - obrázek č.4 Byt 2+1, v dr.. vl. Ostrava - Poruba, ul. Reslova - obrázek č.5 Byt 2+1, v dr.. vl. Ostrava - Poruba, ul. Reslova - obrázek č.6 Byt 2+1, v dr.. vl. Ostrava - Poruba, ul. Reslova - obrázek č.7 Byt 2+1, v dr.. vl. Ostrava - Poruba, ul. Reslova - obrázek č.8 Byt 2+1, v dr.. vl. Ostrava - Poruba, ul. Reslova - obrázek č.9 Byt 2+1, v dr.. vl. Ostrava - Poruba, ul. Reslova - obrázek č.10 Byt 2+1, v dr.. vl. Ostrava - Poruba, ul. Reslova - obrázek č.11 Byt 2+1, v dr.. vl. Ostrava - Poruba, ul. Reslova - obrázek č.12 Byt 2+1, v dr.. vl. Ostrava - Poruba, ul. Reslova - obrázek č.13 Byt 2+1, v dr.. vl. Ostrava - Poruba, ul. Reslova - obrázek č.14 Byt 2+1, v dr.. vl. Ostrava - Poruba, ul. Reslova - obrázek č.15 Byt 2+1, v dr.. vl. Ostrava - Poruba, ul. Reslova - obrázek č.16 Byt 2+1, v dr.. vl. Ostrava - Poruba, ul. Reslova - obrázek č.17 Byt 2+1, v dr.. vl. Ostrava - Poruba, ul. Reslova - obrázek č.18 Byt 2+1, v dr.. vl. Ostrava - Poruba, ul. Reslova - obrázek č.19 Byt 2+1, v dr.. vl. Ostrava - Poruba, ul. Reslova - obrázek č.20 Byt 2+1, v dr.. vl. Ostrava - Poruba, ul. Reslova - obrázek č.21 Byt 2+1, v dr.. vl. Ostrava - Poruba, ul. Reslova - obrázek č.21 Byt 2+1, v dr.. vl. Ostrava - Poruba, ul. Reslova - obrázek č.21
Líbí se vám tato nabídka? Domluvte si prohlídku Byt 2+1, v dr.. vl. Ostrava - Poruba, ul. Reslova - titulní obrázek

ZAVOLEJTE MI:

Ing. Šárka Wittichová

Ing. Šárka Wittichová
realitní makléř

+420 603 918 185

NEBO NAPIŠTE:

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů