Cookies management by TermsFeed Generator

Infolinka: +420 775 696 171

Reference

SOFT

24.04.2024

Dobrý den,

Rád bych touto cestou poděkoval za spolupráci makléřce Šárce Wittichové za její profesionální přístup, rychlou komunikaci a příjemné vystupování.

 

S pozdravem,

Bc. Martiník

SOFT

11.04.2024

Na realitní kancelář Claris , jsme se s manželkou obrátil díky dřívější zkušenosti s koupí bytu. Vedli nás k tomu hlavně 2 důvody – jak už naznačuje jejich moto díky  profesionalitě a hlavně lidskému přístupu.

P.Hrůzová byla VŽDY  ochotna vše vysvětlil a to i několikrát, protože obyčejný člověk, který se v realitním trhu nepohybuje nepobere vše na poprvé.

Žádná známka arogance nebo povýšeného chování.

Pohotová reakce na jakýkoliv dotaz.

Excelentní komunikace v zastoupení.

Za dobu naší spolupráce nedošlo k jedinému zádrhelu.

Proto realitní kanceláři v zastoupení p.Hrůzovou děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci ať už při hledání svého vysněného bydlení nebo při pomoci s prodejem.

 

Michal Wessely

10.04.2024

Byla jsem velmi mile překvapena jak profesionálně , zodpovědně a vstřícně si paní Monika počínala při prodeji mého družstevního bytu .O všem mě informovala a jakékoliv změny se mnou konzultovala. Byla jsem velmi spokojena a můžu ji každému jen doporučit. Marie Kosová

SOFT

11.01.2024

Dobrý den. Děkujeme za zprostředkování prodeje bytu. Jednání makléřky Šárky Wittichové bylo na profesionální úrovni a splnilo mé očekáváni jak o průběhu, tak i výběrem kupujícího.

Přeji mnoho úspěchů v další práci.

 

 

Ing. Ivo Jasinský

AMADO s.r.o., Vítkovická 12, 702 00 Ostrava

Tel.: +420 602 514 020

020

SOFT

14.11.2023

Tímto bych chtěla poděkovat paní Monice Obert za opravdu rychlé a profesionální zprostředkování prodeje našeho bytu. V době výrazného poklesu poptávky, byla paní Obert schopna najít kupce během 3 týdnů a za velice příznivou cenu. Byli jsme s její prací nadmíru spokojeni a určitě můžeme její práci s čistým svědomím vřele doporučit. Děkujeme a přejeme další podobné úspěchy. Markovi.

12.09.2023

Paní Hrůzová,

děkuji za hladký průběh našich obchodů...., že se dílo podařilo dotáhnout do zdárného konce, to je hlavně vaše zásluha. Mnohokrát děkujeme, přejeme Vám hodně zdraví a spokojených klientů, jako jsme my.

Marie a Svaťa Válkovi

SOFT

29.08.2023

Touto cestou bych chtěla vyzdvihnout profesionální přístup paní makléřky Renaty Hrůzové, která zastupuje své klienty na Novojičínsku. I když se jednalo o komplikovanější prodej bytu, paní makléřka měla vše do detailu naplánováno a připraveno. Byla velice spolehlivá a pečlivá. Vše na čem jsme se domluvili splnila. Komunikace s ní byla velice příjemná, kdykoliv jsem se na ní mohla obrátit s dotazy, na které ochotně odpovídala. Mohu jen doporučit.
Markéta Hodslavská

23.02.2023

Paní makléřku Moniku Obert mi doporučili mí známí, kteří byli s její prací při prodeji nemovitosti maximálně spokojeni. Také já ji mohu vřele doporučit, je naprostý profesionál ve svém oboru má dokonalý přehled na trhu s nemovitostmi a její jednání je na profesionální úrovni navíc s lidským přístupem. Ani jsem nečekala, že v době "stagnace na realitním trhu" mi tak rychle zajistí kupujícího za nejvyšší možnou cenu.

Marcela Zicháčková 
Šenov u Nového Jičína

21.02.2023

Dobrý den, chtěli bychom poděkovat paní makléřce Monice Obert za profesionální zprostředkování prodeje a podporu při řešení témat, které se týkají realit. S pozdravem

Libor Kulišťák

30.10.2022

Rychlé a férové jednání. Přátelská atmosféra.

Adam Dorazil

29.09.2022

Chtěla bych poděkovat paní makléřce Monice Obert za profesionální zprostředkování prodeje bytu v Praze, který byl zatížen právními problémy, které vyřešila k naší spokojenosti. Byla vždy vstřícná a ochotně nám vyřešila spoustu problémů. Dělá skvěle svoji práci a mohu jen doporučit. Děkujeme za vše.

Marie Čermáková

26.09.2022

Dobrý den, touto cestou bych chtěla poděkovat paní Monice Obert za profesionální jednání a vyřešení velice odborným,ale i lidským přístupem v prodeji mé nemovitosti.

Iveta Šajtarová