Cookies management by TermsFeed Generator

Infolinka: +420 775 696 171

Prodej bytu 2+1 v dr. vl., Ostrava - Hrabůvka

BYTY - PRODEJ NJIBD43232SAWI

Ostrava

1 720 000 Kč

Cena vč. provize RK.

DOMLUVTE SI PROHLÍDKU
Prodej bytu 2+1 v dr. vl., Ostrava - Hrabůvka - titulní obrázek

Popis nemovitosti

Nabízím prostorný byt 2+1 v družstevním vlastnictví v Ostravě – Hrabůvce. Dům, ve kterém se byt nachází, je zateplený, má plastová okna, nové rozvody vody, plynu i elektřiny.
Samotný byt zůstal převážně v původním stavu, což Vám poskytuje jedinečnou příležitost realizovat své nápady a přizpůsobit si ho dle vlastních představ.
Okna jsou orientována na tři světové strany, jádro bytu je zděné a v pokojích se nacházejí parkety, s jejichž tepelnými a trvanlivými vlastnostmi můžete vytvořit zdravé a útulné bydlení. Můžete se nechat inspirovat několika virtuálními ukázkami, jak tento byt ožije po rekonstrukci. Ať už si ale zvolíte moderní, industriální nebo klasický styl, máte možnost vytvořit si domov přesně podle svého gusta.
Okolí nabízí pohodlný životní styl s blízkostí obchodního centra, škol, školek, úřadů a zastávek MHD. Lékařská péče je dostupná v docházkové vzdálenosti a pro milovníky přírody je zde Bělský les, který vám nabízí útočiště od ruchu města. Během krátké půlhodinové procházky se můžete ponořit do klidu přírody.
A co financování? V případě potřeby Vám ráda pomohu najít optimální řešení s příznivou úrokovou sazbou. Tento byt je skvělou investicí do vlastního přizpůsobitelného a moderního domova. PENB – C.

PENB: C

Podrobné informace

Č.zakázky: NJIBD43232SAWI
Lokalita: Hrabůvka
Město: Ostrava
Typ objektu: Byty
Druh: 2+1
Počet podlaží: 4
Podlaží: 3
Balkon: ano
Prodej bytu 2+1 v dr. vl., Ostrava - Hrabůvka - obrázek č.1 Prodej bytu 2+1 v dr. vl., Ostrava - Hrabůvka - obrázek č.2 Prodej bytu 2+1 v dr. vl., Ostrava - Hrabůvka - obrázek č.3 Prodej bytu 2+1 v dr. vl., Ostrava - Hrabůvka - obrázek č.4 Prodej bytu 2+1 v dr. vl., Ostrava - Hrabůvka - obrázek č.5 Prodej bytu 2+1 v dr. vl., Ostrava - Hrabůvka - obrázek č.6 Prodej bytu 2+1 v dr. vl., Ostrava - Hrabůvka - obrázek č.7 Prodej bytu 2+1 v dr. vl., Ostrava - Hrabůvka - obrázek č.8 Prodej bytu 2+1 v dr. vl., Ostrava - Hrabůvka - obrázek č.9 Prodej bytu 2+1 v dr. vl., Ostrava - Hrabůvka - obrázek č.10 Prodej bytu 2+1 v dr. vl., Ostrava - Hrabůvka - obrázek č.11 Prodej bytu 2+1 v dr. vl., Ostrava - Hrabůvka - obrázek č.12 Prodej bytu 2+1 v dr. vl., Ostrava - Hrabůvka - obrázek č.13 Prodej bytu 2+1 v dr. vl., Ostrava - Hrabůvka - obrázek č.14 Prodej bytu 2+1 v dr. vl., Ostrava - Hrabůvka - obrázek č.15 Prodej bytu 2+1 v dr. vl., Ostrava - Hrabůvka - obrázek č.16 Prodej bytu 2+1 v dr. vl., Ostrava - Hrabůvka - obrázek č.16 Prodej bytu 2+1 v dr. vl., Ostrava - Hrabůvka - obrázek č.16
Líbí se vám tato nabídka? Domluvte si prohlídku Prodej bytu 2+1 v dr. vl., Ostrava - Hrabůvka - titulní obrázek

ZAVOLEJTE MI:

Ing. Šárka Wittichová

Ing. Šárka Wittichová
realitní makléř

+420 603 918 185

NEBO NAPIŠTE:

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů