Cookies management by TermsFeed Generator

Infolinka: +420 775 696 171

Pronájem chaty, Straník

 NJICH45034REHR

Nový Jičín

12 000 Kč/měsíc

+ elektřina

DOMLUVTE SI PROHLÍDKU
Pronájem chaty, Straník - titulní obrázek

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám pronájem rekonstruované chaty v přírodě, na okraji zastavěné části obce Straník, oceníte zde tedy zejména ticho a klid. Přitom je ale v dosahu spousta turistických míst, cyklostezka, hospůdka a je zde dostupnost i autobusem.
Chata má dispozici 3+1, obývací pokoj je vybaven větší sedačkou, zde se také nachází krbová kamna, která pohodlně vytopí celou chatu, kuchyňská linka s varnou deskou, trouba a prostor na myčku. Koupelna se sprchovým koutem, toaleta. V patře potom jedna větší a jedna menší ložnice vč. nábytku.
Před chatkou je prostor pro venkovní posezení, venkovní bazén, dále je zde vedlejší budova, kam schováte vše potřebné (dílna, garáž, kůlna na nářadí, zahradní nábytek atd.) Chata je podsklepená, ve sklepě je umístěn bojler na ohřev teplé vody. Pozemek je dostatečně velký pro různé využití. Příjezd až k pozemku.
Chata je určena k rekreaci nikoliv k trvalému bydlení. Hledáme dlouhodobé solidní nájemníky. Je požadována kauce a poplatek RK. Možná sleva na měsíce prosinec 23 - únor 24 (podmínky slevy budou projednány s konkrétním zájemcem). Více informací Vám sdělí makléř. PENB G

Podrobné informace

Č.zakázky: NJICH45034REHR
Lokalita: Straník
Město: Nový Jičín
Typ objektu: Chaty a rekreační objekty
Druh: chaty
Vnitřní dispozice: 3+1
Terasa: ano
Parkovací stání: ano
Odpad: jímka
Elektřina: 220
Voda: studna
Pronájem chaty, Straník - obrázek č.1 Pronájem chaty, Straník - obrázek č.2 Pronájem chaty, Straník - obrázek č.3 Pronájem chaty, Straník - obrázek č.4 Pronájem chaty, Straník - obrázek č.5 Pronájem chaty, Straník - obrázek č.6 Pronájem chaty, Straník - obrázek č.7 Pronájem chaty, Straník - obrázek č.8 Pronájem chaty, Straník - obrázek č.9 Pronájem chaty, Straník - obrázek č.10 Pronájem chaty, Straník - obrázek č.11 Pronájem chaty, Straník - obrázek č.12 Pronájem chaty, Straník - obrázek č.13 Pronájem chaty, Straník - obrázek č.14 Pronájem chaty, Straník - obrázek č.15 Pronájem chaty, Straník - obrázek č.16 Pronájem chaty, Straník - obrázek č.16 Pronájem chaty, Straník - obrázek č.16
Líbí se vám tato nabídka? Domluvte si prohlídku Pronájem chaty, Straník - titulní obrázek

ZAVOLEJTE MI:

Renata Hrůzová

Renata Hrůzová
realitní makléř

+420 775 696 173

NEBO NAPIŠTE:

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů