Cookies management by TermsFeed Generator

Infolinka: +420 775 696 171

Reference

05.11.2021

Chtěla bych poděkovat panu makléři Petru Saganovi za profesionální přístup a příjemnou spolupráci při koupi nemovitosti. Vše probíhalo rychle a k mé spokojenosti. Vždy jsem se setkala se vstřícným jednáním a ochotou pomoci. Pana makléře Sagana mohu všem jen vřele doporučit.
Jitka Novotná

27.06.2021

Děkujeme Vám za bezproblémové zprostředkování prodeje bytu s garáží. Vše proběhlo k naší plné spokojenosti díky Vašemu velmi vstřícnému a profesionálnímu přístupu.

Luboš a Michaela Geistovi, Ostrava

08.06.2021

Můj byt měla na starosti slečna Hrůzová, která mi se vším přišla vstříc, velmi ochotná, k dispozici i teď po uzavření smlouvy. Profesionálka, zároveň je upřímná a baví se s Vámi narovinu, ne jak většina ostatních realitních agentů, dělá skvěle svoji práci. Mohu jen doporučit. :)

30.03.2021

Dobrý den, pane Holiši, dovolte nám touto cestou poděkovat paní Šárce Wittichové za zprostředkování prodeje našeho bytu v Ostravě - Přívozu, za její velmi profesionální přístup, příjemné a věcné jednání, hledání dalších možností, schopnost přizpůsobit se časově, nevyjímaje víkendy.
Rovněž děkujeme paní Renatě Hrůzové za profesionální přístup, vstřícnost a pochopení při řešení našeho nového bydlení v Rybí. Naše rozhodnutí řešit prodej i koupi prostřednictvím Vaší realitní kanceláře bylo dobrým rozhodnutím :-).

Přejeme Vám i celému týmu hodně úspěchů v další práci.
Dagmar a Lubomír Oudovi

11.02.2021

Dobrý den. Chtěl bych alespoň touto cestou velice poděkovat paní makléřce Monice Obert za její velice vstřícný, osobní a profesionální přístup nejprve při koupi, a následně při prodeji, bytu v Kopřivnici. Byla ochotná sejít se podle našich požadavků a potřeb i o víkendu nebo večer, všechny potřebné dokumenty měla perfektně připravené a vždy splnila to, co slíbila. Měli jsme v ní velkou oporu a koupě i prodej proběhly naprosto bez problému. Děkujeme jí aspoň touto cestou.

Manželé Monsportovi

31.08.2020

Chtěla bych předat hodnocení/recenzi kterou máme s paní Polákovou: Jsme velice rádi, že koupi domu jsme řešili přes Vaši realitní kancelář. S velmi profesionální prací paní Polákové jsme byli moc spokojeni. Mohu jen doporučit.

Dajčarová Vendula

11.08.2020

Dobrý den paní Wittichová, moc děkujeme za Vaše služby při prodeji našeho bytu. Vše proběhlo tak rychle a pro nás jakožto klienty víceméně bezstarostně. To jsem ani netušila, že to tak může být. Určitě Vaše služby rádi doporučíme našim přátelům a známým.

Děkuji za vše Lucie Válková

04.06.2020

Dobrý den. Přestěhovali jsme se do Prahy a potřebovali jsme prodat byt v Kopřivnici. Paní makléřka Monika Obert byla skvělá. Byla ochotná se sejít i o víkendu nebo večer. Měli jsme v ní velkou oporu a prodej proběhl bez problému. Děkujeme jí aspoň touto cestou.

Mirka a Mirek Michalští

16.05.2020

Touto cestou bychom chtěli vyjádřit poděkování realitní makléřce paní Daniele Polákové. S jejím zodpovědným přístupem jsme byli maximálně spokojeni. Pravidelně nás informovala, na vše reagovala okamžitě, snažila se najít tu nejlepší možnost prodeje. Byla vždy vstřícná a ochotná a mnoho práce a prohlídek nemovitosti zvládla i v obtížné době nouzového stavu. Po dobré osobní zkušenosti můžeme Vaši realitní kancelář jen doporučovat. Přejeme krásné dny a hodně úspěchů nejen na realitním trhu

Anna a Jiří Surmovi

SOFT

29.04.2020

Vážená paní Hrůzová,
velmi Vám děkuji za vstřícný a profesionální přístup při zajištění prodeje nemovitosti. Celý proces proběhl zcela bez problémů, včetně zajištění advokátní úschovy financí během prodeje. Přeji Vám hodně úspěchů v další práci.

V Heršpicích 29.4.2020
Hanzelka Petr

29.04.2020

Vážená paní Hrůzová, velmi Vám děkuji za vstřícný a profesionální přístup při zajištění prodeje nemovitosti. Celý proces proběhl zcela bez problémů, včetně zajištění advokátní úschovy financí během prodeje. Přeji Vám hodně úspěchů v další práci. V Heršpicích 29.4.2020

Hanzelka Petr

12.03.2020

Jsem více než spokojena s makléřkou Šárkou Wittichovou, která během 2 měsíců zprostředkovala prodej mého bytu v Ostravě. Velmi oceňuji její profesionalitu, důslednost, přehled, vstřícnost, laskavé a přátelské jednání. Navíc vše proběhlo bez mé osobní návštěvy, za což chci moc poděkovat, protože žiji na druhé straně republiky a v době prodeje jsem byla v šestinedělí po porodu naší dcery. Což mi velmi ulehčilo a mohla jsem si užívat pohodu a klid doma.

Pavlína Jančová