Cookies management by TermsFeed Generator

Infolinka: +420 775 696 171

Reference

11.02.2021

Dobrý den. Chtěl bych alespoň touto cestou velice poděkovat paní makléřce Monice Obert za její velice vstřícný, osobní a profesionální přístup nejprve při koupi, a následně při prodeji, bytu v Kopřivnici. Byla ochotná sejít se podle našich požadavků a potřeb i o víkendu nebo večer, všechny potřebné dokumenty měla perfektně připravené a vždy splnila to, co slíbila. Měli jsme v ní velkou oporu a koupě i prodej proběhly naprosto bez problému. Děkujeme jí aspoň touto cestou.

Manželé Monsportovi

31.08.2020

Chtěla bych předat hodnocení/recenzi kterou máme s paní Polákovou: Jsme velice rádi, že koupi domu jsme řešili přes Vaši realitní kancelář. S velmi profesionální prací paní Polákové jsme byli moc spokojeni. Mohu jen doporučit.

Dajčarová Vendula

11.08.2020

Dobrý den paní Wittichová, moc děkujeme za Vaše služby při prodeji našeho bytu. Vše proběhlo tak rychle a pro nás jakožto klienty víceméně bezstarostně. To jsem ani netušila, že to tak může být. Určitě Vaše služby rádi doporučíme našim přátelům a známým.

Děkuji za vše Lucie Válková

04.06.2020

Dobrý den. Přestěhovali jsme se do Prahy a potřebovali jsme prodat byt v Kopřivnici. Paní makléřka Monika Obert byla skvělá. Byla ochotná se sejít i o víkendu nebo večer. Měli jsme v ní velkou oporu a prodej proběhl bez problému. Děkujeme jí aspoň touto cestou.

Mirka a Mirek Michalští

16.05.2020

Touto cestou bychom chtěli vyjádřit poděkování realitní makléřce paní Daniele Polákové. S jejím zodpovědným přístupem jsme byli maximálně spokojeni. Pravidelně nás informovala, na vše reagovala okamžitě, snažila se najít tu nejlepší možnost prodeje. Byla vždy vstřícná a ochotná a mnoho práce a prohlídek nemovitosti zvládla i v obtížné době nouzového stavu. Po dobré osobní zkušenosti můžeme Vaši realitní kancelář jen doporučovat. Přejeme krásné dny a hodně úspěchů nejen na realitním trhu

Anna a Jiří Surmovi

SOFT

29.04.2020

Vážená paní Hrůzová,
velmi Vám děkuji za vstřícný a profesionální přístup při zajištění prodeje nemovitosti. Celý proces proběhl zcela bez problémů, včetně zajištění advokátní úschovy financí během prodeje. Přeji Vám hodně úspěchů v další práci.

V Heršpicích 29.4.2020
Hanzelka Petr

29.04.2020

Vážená paní Hrůzová, velmi Vám děkuji za vstřícný a profesionální přístup při zajištění prodeje nemovitosti. Celý proces proběhl zcela bez problémů, včetně zajištění advokátní úschovy financí během prodeje. Přeji Vám hodně úspěchů v další práci. V Heršpicích 29.4.2020

Hanzelka Petr

12.03.2020

Jsem více než spokojena s makléřkou Šárkou Wittichovou, která během 2 měsíců zprostředkovala prodej mého bytu v Ostravě. Velmi oceňuji její profesionalitu, důslednost, přehled, vstřícnost, laskavé a přátelské jednání. Navíc vše proběhlo bez mé osobní návštěvy, za což chci moc poděkovat, protože žiji na druhé straně republiky a v době prodeje jsem byla v šestinedělí po porodu naší dcery. Což mi velmi ulehčilo a mohla jsem si užívat pohodu a klid doma.

Pavlína Jančová 

07.01.2020

Prodej garáže v Novém Jičíně, více v odkaze..

18.12.2019

Děkuji paní makléřce Renatě Hrůzové za perfektně odvedenou práci, předávání informací a nadstandardní ochotu při organizaci a vyřizování našeho případu.

Ing. Petr Boráň”

04.11.2019

Rád bych poděkoval paní Polákové z RK Claris za profesionální služby. Byla vždy příjemná a ochotná a pokud jsem něco potřeboval, zvládla to obratem a bez problémů. S takto vysokou úrovní poskytovaných služeb bych se rád setkával častěji.

Marek Šafařík

03.11.2019

Dobrý den paní Poláková, touto cestou bych Vám chtěl poděkovat za profesionalní přístup při koupi bytu. Stále jste ochotná mi poradit, výhledově mám v plánu si pořídit další, byt určitě se na Vás obrátím. S přáním pěkného dne

Groda Lumír