Cookies management by TermsFeed Generator

Infolinka: +420 775 696 171

Reference

03.05.2019

Zdravím. S Rk Claris jsem byl velice spokojen. Jednal jsem s Paní Renatou Hrůzovou. Je to profesionálka. Kupoval jsem zahrádku v Kuníně. Dobře se o vše postarala a vše proběhlo bez problémů.

Šupík P.

02.11.2018

Skvělá realitka, vřele doporučujeme. Přístup ke klientovi na naprosto lidské a profesionální úrovni. Zvláště chceme poděkovat paní makléřce Hrůzové, která nám vyšla nadstardantním způsobem vstříc, jak v prodeji naši nemovitosti přes RK Claris, tak i v koupi nové, kterou jsme kupovali přes realitku jinou. Prostě, naprostá spokojenost.

M. Bartošíková a R. Šer.

SOFT

02.11.2018

 Skvělá realitka, vřele doporučujeme. Přístup ke klientovi na naprosto lidské a profesionální úrovni. Zvláště chceme poděkovat paní makléřce Hrůzové, která nám vyšla nadstardantním způsobem vstříc, jak v prodeji naši nemovitosti přes RK Claris, tak i v koupi nové, kterou jsme kupovali přes realitku jinou. Prostě, naprostá spokojenost. 
M. Bartošíková a R. Šer. 

02.10.2018

Na jaře letošního roku jsme se rozhodli prodat družstevní byt v Ostravě a obrátili se na realitní kancelář CLARIS, s. r. o. Organizací prodeje byla pověřena ing. Šárka Wittichová, která prokázala vysokou profesionalitu, počínala si rychle, přesně, spolehlivě a dokázala vyjednat optimální cenu. Po celou dobu průběhu transakce s námi byla v kontaktu, vše potřebné konzultovala a prodej bez zbytečných průtahů dokončila k naší spokojenosti. Patří jí naše upřímné poděkování a můžeme ji bezvýhradně doporučit jiným klientům. Do další práce jí i jejím kolegům na pracovišti přejeme hodně úspěchů.

Doc. PhDr. Zdeněk Novotný, CSc., Mgr. Olga Novotná

SOFT

01.10.2018

Dobrý den,
chtěli bychom Vaší realitní kanceláři a konkrétně paní makléřce Hrůzové poděkovat za zprostředkování prodeje bytu.

Paní Hrůzová jednala velmi vstřícně a ochotně, komunikace s ní byla jasná a její chování korektní a spolehlivé. Slovo, které nám jako zákazníkovi dalam vždy dodržela, což v dnešní době bebí až tgak obyvklé. Proto ji vnímáme jako velkého profesionála a služby Vaší realitky určitě vždy komukoliv doporučíme.


S pozdravem Břetislav Malčík, Kunín

01.10.2018

Dobrý den, chtěli bychom Vaší realitní kanceláři a konkrétně paní makléřce Hrůzové poděkovat za zprostředkování prodeje bytu. Paní Hrůzová jednala velmi vstřícně a ochotně, komunikace s ní byla jasná a její chování korektní a spolehlivé. Slovo, které nám jako zákazníkovi dalam vždy dodržela, což v dnešní době bebí až tgak obyvklé. Proto ji vnímáme jako velkého profesionála a služby Vaší realitky určitě vždy komukoliv doporučíme. S pozdravem

Břetislav Malčík, Kunín

23.07.2018

Tímto bych ráda poděkovala a dále doporučila spolupráci s p. Cvernovou. Děkuji za zprostředkování koupě bytu v Kopřivnici. Vřelý a ochotný přístup, rychlé jednání-100% spokojenost!

Soušková

04.07.2018

Dobrý den,

chtěl bych dodatečně poděkovat za zprostředkování koupě bytu, konkrétně paní Hrůzové.

Byt jsem sháněl několik let a vždy se to nějak zkomplikovalo. 
Nejčastěji navyšovali cenu po té, co jsem projevil o nemovitost vážný zájem nebo komunikace nějak vázla nebo utichla úplně.

Paní Hrůzová jednala rychle, jasně, profesionálně a vyšla nám se vším vstříc. Hlavně brala v potaz to, že jsem byl "první" zájemce, což u ostatních makléřů nemělo téměř žádnou váhu.

Byt je bezvadný, jsme velmi spokojení.

S přáním pěkného dne
Orlita Nový Jičín

04.07.2018

Dobrý den, chtěl bych dodatečně poděkovat za zprostředkování koupě bytu, konkrétně paní Hrůzové. Byt jsem sháněl několik let a vždy se to nějak zkomplikovalo. Nejčastěji navyšovali cenu po té, co jsem projevil o nemovitost vážný zájem nebo komunikace nějak vázla nebo utichla úplně. Paní Hrůzová jednala rychle, jasně, profesionálně a vyšla nám se vším vstříc. Hlavně brala v potaz to, že jsem byl "první" zájemce, což u ostatních makléřů nemělo téměř žádnou váhu. Byt je bezvadný, jsme velmi spokojení. S přáním pěkného dne

Orlita Nový Jičín

18.06.2018

Dobrý den, prodávali jsme dům prostřednictvím Vaší realitní kanceláře s makléřkou Monikou Obert, chtěli bychom poděkovat za velmi ochotný a profesionální přístup paní makléřky. Byli jsme s jejím přístupem velmi spokojeni, prodej a vyřízení proběhl velmi rychle a makléřka nám také ochotně vyřídila další náležitosti s dědickým řízením a legalizací stavby.

Karel Adamovský a Františka Polášková, Hukvaldy

23.04.2018

Chtěl bych moc rád poděkovat p. Wittichové za zprostředkování koupě bytu. Paní byla strašně hodná a ochotná. Snažila se vše vyřešit rychle, dokonale. Taky nám se vším pomáhala a radila i když nemusela. Taky jsem vděčný za ochotu vyřizování podpisů i o víkendu. Nejlepší realitní makléřka ze všech makléřů co jsem za rok a pul hledání bytu poznal. Paní je fakt jednička. Děkujeme

J.Ž. a V. Krutílková

12.04.2018

Dobrý den pane Ing. Holiši, chtěla bych moc poděkovat Vaší makléřce paní Cvernové za vstřícný a hlavně příjemný přístup při jednání u koupi nemovitosti. Bohužel ke koupi nakonec nedošlo, díky špatnému technickému stavu nemovitosti ve Štáblovicích, ale to už tak bohužel bývá a budeme nějaký vhodný dům hledat dále. Kdyby bylo více takových lidských a sympatických makléřů, bylo by ve světe realit hned lépe... Mějte hezký zbytek dne

V. Janottová z Opavy