Cookies management by TermsFeed Generator

Infolinka: +420 775 696 171

Reference

12.03.2020

Jsem více než spokojena s makléřkou Šárkou Wittichovou, která během 2 měsíců zprostředkovala prodej mého bytu v Ostravě. Velmi oceňuji její profesionalitu, důslednost, přehled, vstřícnost, laskavé a přátelské jednání. Navíc vše proběhlo bez mé osobní návštěvy, za což chci moc poděkovat, protože žiji na druhé straně republiky a v době prodeje jsem byla v šestinedělí po porodu naší dcery. Což mi velmi ulehčilo a mohla jsem si užívat pohodu a klid doma.

Pavlína Jančová 

07.01.2020

Prodej garáže v Novém Jičíně, více v odkaze..

18.12.2019

Děkuji paní makléřce Renatě Hrůzové za perfektně odvedenou práci, předávání informací a nadstandardní ochotu při organizaci a vyřizování našeho případu.

Ing. Petr Boráň”

04.11.2019

Rád bych poděkoval paní Polákové z RK Claris za profesionální služby. Byla vždy příjemná a ochotná a pokud jsem něco potřeboval, zvládla to obratem a bez problémů. S takto vysokou úrovní poskytovaných služeb bych se rád setkával častěji.

Marek Šafařík

03.11.2019

Dobrý den paní Poláková, touto cestou bych Vám chtěl poděkovat za profesionalní přístup při koupi bytu. Stále jste ochotná mi poradit, výhledově mám v plánu si pořídit další, byt určitě se na Vás obrátím. S přáním pěkného dne

Groda Lumír

11.10.2019

Dobrý den, rád bych touto cestou poděkoval paní Monice Obert, která mi pomohla s prodejem bytu. Paní Obert, moc děkuji za Váš profesionální a lidský přístup. Ze začátku jsem měl obavy se na jakoukoliv realitní kancelář obracet, ale po setkání a spolupráci s Vámi se mé obavy rozplynuly. Bude-li v budoucnu příležitost, určitě se bez váhání na Vás obrátím znovu. Ještě jednou Děkuji.  S pozdravem

Pavel Koudela

09.08.2019

Děkuji tímto paní Polákové a firmě Claris za profesionální a flexibilní přístup k prodeji mého bytu. Jelikož jsem nemohla být přítomna v místě prodeje, celý proces proběhl v zastoupení paní Polákové, která se vším ochotně pomohla, poradila a o dění mě průběžně informovala. Byla jsem velmi spokojená a pokud bude třeba, určitě se na firmu Claris opět v budoucnu obrátím. Moc děkuji. S pozdravem

Jana Kukačková.

SOFT

24.06.2019

Dobrý den.  

Velká spokojenost s Vaší realitní kanceláří, služby na profesionální úrovni. Obzvlášť poděkování paní Hrůzové za lidský přístup, spolehlivost, ochotu.

S pozdravem Šindlářovi, Nový Jičín

 

24.06.2019

Dobrý den. Velká spokojenost s Vaší realitní kanceláří, služby na profesionální úrovni. Obzvlášť poděkování paní Hrůzové za lidský přístup, spolehlivost, ochotu. S pozdravem 

Šindlářovi, Nový Jičín

 

 

24.05.2019

Paní Monika Obert realizovala prodej mého bytu. Monika vystupovala velmi profesionálně a ochotně. Byt prodala poměrně rychle, zařídila mnoho formalit s převody energií a pod. Velká spokojenost.

J. Juříček

22.05.2019

Děkujeme touto cestou paní Danušce Cvernové za zdárné dokončení našeho prodeje nemovitosti, hlavně za trpělivý a milý přístup ve chvílích, kdy to člověk opravdu potřebuje.

Valentovi

SOFT

03.05.2019

Zdravím.
S Rk Claris jsem byl velice spokojen. Jednal jsem s Paní Renatou Hrůzovou. Je to profesionálka. Kupoval jsem zahrádku v Kuníně. Dobře se o vše postarala a vše proběhlo bez problémů.

Šupík P.