Cookies management by TermsFeed Generator

Infolinka: +420 775 696 171

Reference

SOFT

25.10.2013

Na jaře tohoto roku jsem se rozhodla prodat svůj rodinný dům ve Starém Jičíně. Oslovila jsem makléřku realitní kanceláře Claris, paní Renatu Hrůzovou. Na dům byla během krátké doby sepsána Rezervační smlouva a následně došlo k prodeji. Kancelář mi pomohla se zrušením věcných břemen a také mi zajistila dřívější vyplacení části peněz na koupi mého nového bytu. Vše proběhlo naprosto v pořádku, rychle a k mé spokojenosti, byla jsem velice potěšena profesionálním a milým přístupem paní Hrůzové.

Spolupráci s realitní kanceláří Claris vřele doporučuji.

 

V Novém Jičíně dne 25.10.2013

 Anna Hasalíková

25.10.2013

Na jaře tohoto roku jsem se rozhodla prodat svůj rodinný dům ve Starém Jičíně. Oslovila jsem makléřku realitní kanceláře Claris, paní Renatu Hrůzovou. Na dům byla během krátké doby sepsána Rezervační smlouva a následně došlo k prodeji. Kancelář mi pomohla se zrušením věcných břemen a také mi zajistila dřívější vyplacení části peněz na koupi mého nového bytu. Vše proběhlo naprosto v pořádku, rychle a k mé spokojenosti, byla jsem velice potěšena profesionálním a milým přístupem paní Hrůzové. Spolupráci s realitní kanceláří Claris vřele doporučuji. V Novém Jičíně dne 25.10.2013

Dis. Anna Hasalíková

01.10.2013

Dobrý den, ráda bych poděkovala Vaší realitní kanceláři za pomoc při prodeji mého bytu v Novém Jičíně. Na jaře tohoto roku jsem potřebovala svůj byt rychle prodat a současně koupit jiný ve Frýdku – Místku za peníze z prodaného bytu, což přes Vaší realitní kancelář bylo profesionálně zajištěno. Velmi mne překvapila pohotovost a také vstřícnost makléřů p. Jalůvkové a p. Pavelkové, kdy pro mne měli téměř okamžitě vhodný byt podle mých představ a věci se okamžitě daly do pohybu. Také veškeré náležitosti, které jsou s koupí družstevního bytu spojeny, byly ochotně a bez jakýchkoli problémů vyřízeny nad mé očekávání. Vaší kanceláři přeji do budoucna mnoho úspěchů a spokojených klientů.

Jana Dorazilová, Frýdek – Místek 1.10.2013

12.09.2013

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat realitní kanceláři Claris. Situace mě donutila prodat byt, kde byla zástavní půjčka mé přítelkyně a taky moje dluhy a hrozila mi exekuce. Po doporučení Dariny Pavelkové, která mně představila realitní kancelář Claris a Radku Pavelkovou, která mi našla téměř okamžitě kupce. Poté se toho ujala p. Jalůvková, která se postarala o oddlužení bytu a pomohla mi vyřešit odhad, daňové přiznání, nemusel jsem se o nic starat a dostal jsem všechno na klíč k mé plné spokojenosti. Tímto bych chtěl realitní kanceláři a jejím pracovnicím poděkovat za rychlou a profesionální práci k mé spokojenosti a všem svým známým doporučím její služby.

Karel Buzek, Frýdek – Místek, 12.září 2013

16.05.2013

Vážené vedení Realitní kanceláře Claris v Novém Jičíně, tímto dopisem bych chtěla poděkovat za Vámi vykonané služby. V minulém roce jsem přes Vaši realitní kancelář prodávala zahradu v Novém Jičíně. Zprvu jsem se obávala, neboť jsem neměla s realitními kancelářemi zkušenosti. Jelikož, ale žiji mimo Českou republiku, nezbývala mi jiná možnost, než se na nějakou realitní kancelář obrátit. Nyní, když je zahrada prodána a vše proběhlo dle dohody, jsem velmi ráda, že jsem se obrátila právě na Vaši kancelář. Kdybych ještě někdy potřebovala prodat nemovitost, určitě bych se opět na vaši realitní kancelář obrátila. Vyslovuji velké poděkování panu Jaroslavu Grygarovi, se kterým jsem převážně jednala. Ještě jednou Vám všem děkuji a přeji krásný den. Vaše klientka

Světlana Segeťová V Novém Jičíně dne 16. května 2013

14.05.2013

V Kopřivnici 14.5.2013 Když jsem kupovala byt v Kopřivnici měla jsem velmi dobrou zkušenost s Vaší realitní kanceláří. Potřebovali jsme prodat náš rodinný dům v Kopřivnici, původně jsme vůbec nechtěli žádnou realitní kancelář, chtěli jsme si dům prodat sami. Ale po vstřícném jednání s Vaší makléřkou, paní Monikou Morysovou jsme se nakonec pro realitní kancelář Claris rozhodli a byli velmi spokojeni. Dům se prodal celkem rychle, na to jaká je dnes složitá situace na realitním trhu. Dokonce nám makléřka prodala dům za vyšší částku než jsme původně předpokládali. Tak bych chtěla touto cestou poděkovat.

Kovaříčková Jar., Kopřivnice

21.01.2013

Věc: Reference Obec Starý Jičín spolupracovala s realitní kanceláří Claris s.r.o. Nový Jičín při prodeji stavebních pozemků v rámci akce „Zástavba pro 48 RD Starý Jičín – Vlčnov“. Jednalo se o rozsáhlou, časově náročnou akci. Spolupráce probíhala na profesionální úrovni, jednání s klienty byla precizně připravena, probíhala podle stanovených termínů. Prodej stavebních pozemků je ukončen ke spokojenosti Obce Starý Jičín jako prodávajícího. K několikaleté spolupráci s touto firmou, v zastoupení p. Petrem Saganem, Obec Starý Jičín nemá připomínek.

Ve Starém Jičíně dne 21.1.2013 Ing. Rudolf Hrnčíř, starosta obce

09.09.2012

Reference na společnost Claris realitní kancelář s.r.o. Na podzim roku 2012 jsme stáli před úkolem prodat část výrobního areálu v Jeseníku. Protože jsme na prodej spěchali a bylo zřejmé, že bude nutné v souvislosti s našim záměrem vyřešit řadu souvisejících problémů (dělení budov a pozemků, věcná břemena apod.), obrátili jsme se na realitní kancelář Claris, která nám byla doporučena. Naše hlavní požadavky byly: - aby prodej v ideálním případě proběhl do konce roku 2012 - abychom prodali jako celek všechny budovy a pozemky, které jsme měli v úmyslu (aby se neprodaly atraktivnější nemovitosti a nezůstaly nám pak obtížně prodejné části areálu) - abychom se nemuseli o nic starat, protože jsme měli plno práce s rozjezdem nové výroby apod. První kontakt se uskutečnil koncem září 2012. Protože jsme měli z jednání zástupců kanceláře a jejich návrhů postupu řešení, který nám presentovali, dobrý dojem, uzavřeli jsme začátkem října exkluzivní zprostředkovatelskou smlouvu. Věci se pak daly velmi rychle do pohybu. Vzhledem k tomu, že bylo obtížné prodat všechny nemovitosti jako celek, se po řadě jednání podařilo Clarisu domluvit prodej dvěma různým zájemcům tak, aby byly prodány všechny požadované části areálu souběžně. Podpis obou kupních smluv proběhl koncem listopadu 2012 najednou s oběma zájemci a prodej se tak podařilo zrealizovat k naší plné spokojenosti. Navíc rozdělení prodeje na dvě části přineslo dosažení vyšší celkové ceny za prodej, než jsme původně požadovali. Pracovníci realitní kanceláře rovněž dořešili všechny související komplikace, které vyplynuly z konečných dohod mezi zúčastněnými stranami – rozdělení pozemků, rozdělení budov, zřízení věcného břemene, zřízení předkupního práva, souhlas stavebního úřadu, znalecké posudky, přípravu všech smluv a dokumentů, apod. Přes veškeré komplikace všechno proběhlo hladce, a celý obchodní případ trval pouhé 3 měsíce. Se spolupraci se společností Claris realitní kancelář s.r.o. jsme byli zcela spokojeni a můžeme ji doporučit jako spolehlivého a flexibilního partnera k řešení i velmi komplikovaných prodejů.

TEX TRADING CAVALIERE s.r.o., Helena Koryčanová ředitelka

04.08.2012

Poděkování Dobrý den, nedávno jsem se na Vás obrátila s prosbou o informaci, jaké máte podmínky při prodeji rodinných domů. I vzhledem k Vaší rychlé odpovědi jsme si Vás jako realitní kancelář vybrali. Kontaktoval nás Váš realitní makléř pan Grygar a věci se daly hned do chodu. Dnes jsou to tři měsíce a dům je prodaný, všechny přepisy vyřízené a daň z převodu nemovitostí zaplacená. Velmi mile nás překvapil profesionální a přitom nevtíravý přístup pana Grygara. Ani chvilku jsme nebyli na pochybách, vždy nám vše okolo vysvětlil a byl nám k dispozici. Byla to dobrá volba. Ještě jednou děkuji.

Simona Pavelková, Hranice

04.04.2012

Věc: Poděkování Vážení, jsem důchodce a letos mi bude už sedmdesát let. V minulém roce jsem se dostal do finančních potíží a na můj dům byla uvalena exekuce a hrozilo, že o něj přijdu. Když už jsem vyčerpal všechny možnosti, jak situaci řešit, obrátil jsem se na Vaší pobočku v Hranicích, jmenovitě na pana Koryčánka, jak dům oddlužit a pak ho i rychle realizoval. Realitní kancelář vyplatila dům z exekuce a velmi rychle pro něj našla i kupce a pan Koryčánek zařídil vše potřebné, co bych já při svém špatném zdraví jen velmi těžko zvládal. Prodej domu i převod peněz proběhl bez sebemenších potíží a já jsem moc rád, že jsem se na Vaší firmu s důvěrou obrátil. Už dlouho jsem se nesetkal s tak lidským přístupem a snahou pomoci v nouzi, jako při jednání s pracovníky Vaší realitní kancelář, za což Vám moc děkuji.

Josef Mikšánek, Horní Újezd 43

Reference na společnost Claris realitní kancelář s. r. o. Se společností Claris realitní kancelář s.r.o. spolupracujeme opakovaně při pronájmu volných kancelářských ploch v naší budově. Celkem se jedná o plochu více než 500m2, které jsou pronajímány. Se spolupráci máme velmi dobrou zkušenost, Claris nám našel dlouhodobě stabilní nájemce, navrhl a vyřešil kompletně i otázku nájemních smluv, výpočtu plateb za služby a ošetření případných rizik vyplývajících z nájemních vztahů. V současné době s výše uvedenou společností spolupracujeme rovněž při vyhledávání vhodných zájemců na odkoupení části našich kancelářských prostor. Se spolupráci se společností Claris realitní kancelář s. r. o. jsme zcela spokojeni a můžeme ji doporučit jako spolehlivého a flexibilního partnera.


Josef Mach, MBA ředitel společnosti

Moje zkušenost s realitní kanceláří Claris V roce 2010 jsem se rozhodl prodat hotel SLAVIA v Hranicích, který jsem dlouhodobě vlastnil a provozoval. Nejprve jsem nemovitost zkoušel prodávat několik měsíců s realitní kanceláří REMAX, ale bez výsledku. Poté jsme se domluvili na spolupráci s realitní kanceláří Claris a v dubnu 2011 jsme uzavřeli exkluzivní zprostředkovatelskou smlouvu. Claris mi v průběhu spolupráce našel tři vážné zájemce. První dva nebyli schopni zajistit potřebné finanční prostředky, se třetím zájemcem došlo po jednáních k dohodě a v prosinci 2011 byla uzavřena kupní smlouva. Součástí dohody bylo i odkoupení zásob, vybavení a převzetí závazku za dodavatele piva. Co bych chtěl na spolupráci s realitní kanceláří CLARIS, jmenovitě s panem Holišem a Koryčánkem vyzdvihnout, byla naprostá spolehlivost a korektní jednání po celou dobu spolupráce. Kdykoliv jsme se na něčem dohodli, vždy to beze zbytku platilo, což v dnešní době není zcela běžné.

Karel Sedlák, Hranice